Dizi film

Dizi film

 • 1. Sihirli Plan izle (2019)

  Sihirli Plan izle

  Postacı akademisinin en kötü öğrencisi Jesper kendini Kuzey Kutup Dairesi'nin kuzeyinde yer alan buzlarla kaplı bir adada görevlendirilmiş olarak bulur. Kavgalı adalılar, bırakın mektuplaşmayı birbirlerine selam bile vermemektedir. Jesper tam pes etmek üzereyken öğretmen Alva ile arkadaşlık kurar. Ayrıca Jesper, el yapımı oyuncaklarla dolu bir kulübede tek başına yaşayan Klaus ile tanışır. Smeerensburg kasabasında bir kez daha kahkahaların çınlamasını sağlayan bu umulmadık arkadaşlıklar; cömert komşuların, sihirli ilimlerin ve bacaya özenle asılan çorapların yer aldığı yeni bir gelenek yaratır.

 • 2. Uysallar (2022)

  Uysallar

  Oktay, artık orta yaşa geldiğinde hayatının gidişatı yüzünden bunalıma girer ve köklü değişikliklere gitmeye karar verir. Oktay gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşurlar. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 3. Pera Palas’ta Gece Yarısı (2022)

  Pera Palas’ta Gece Yarısı

  Mustafa Kemal Atatürkün bir zamanlar gelip kaldığı ve zaman geçirdiği Pera Palas Otelini araştırmak ve haber yapmak için giden Esra, otelin müdürü Ahmetin davete sonrasında otelde bir gece geçirmek ister. Gece yarısı bir anda bir zaman döngüsünün içerisinde kalan Esra, 1900lü yıllara zaman yolculuğu yapmıştır. Kendisini bir anda İstanbulun işgal altında olduğu ve büyük komploların içinde bulan Esra bu büyük denklemi çözüp Mustafa Kemal Atatürke suikast yapmak isteyenleri engellemeye çalışacaktır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 4. Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle (2020)

  Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn izle

  Bir polis, bir sarışın, bir psikopat ve bir mafya prensesi hakkındaki şu hikayeyi duymuş muydunuz? Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn), bizzat Harley'in anlattığı ve yalnızca onun anlatabileceği çarpık bir öyküdür. Gotham’ın en şeytani kötülerinden biri olan Roman Sionis ve onun sadist sağ kolu Zsasz, Cass adında genç bir kızı hedef alır. Cass'ı ararken şehrin karanlık bölgelerinin altını üstüne getirirler. Harley, Huntress, Canary ve Renee Montoya’nın yolları kesişir ve bu alışılmadık dörtlü Roman'ı ortadan kaldırmak için bir takım oluşturmaktan başka seçenek bulamazlar.

 • 5. Seni Bulacam Oğlum! izle (2021)

  Seni Bulacam Oğlum! izle

  Seni Bulacam Oğlum, en yakın arkadaşı tarafından dolandırılan Ertan'ın eğlenceli ve macera dolu hikâyesine odaklanıyor. İskender, Ertan ile gece gündüz demeden çalışıp biriktirdikleri paraları gizlice alır ve ortadan kaybolur. Ayrıca İskender, tehlikeli bir tefeci olan Cengiz'in de aralarında bulunduğu birkaç kişiye borç takmış ve bu borçları da Ertan'ın üzerine yıkmıştır. Paralarını isteyen alacaklıların tehditleriyle zamanı daralan Ertan, İskender'in peşine düşer. Yolda karşılaştığı birbirinden ilginç karakterler ve yaşlı bir dilencinin de yardımlarıyla İskender'e adım adım yaklaşmaya başlar.

 • 6. Aslan Kral izle (2019)

  Aslan Kral izle

  Aslan Kral, yavru bir aslan olan Simba’nın maceralarını konu ediyor. Ormanın kralı olan babası Mufasa'ya hayran bir yavru aslan olarak mutlu bir hayat süren Simba, sinsi amcası Scar'ın planlarından habersizdir. Kral olmak için fırsat kollayan Scar, Mufasa'yı öldürdükten sonra Simba için tehlike baş gösterir. Amcasının ihaneti ve babasının kaybı ile yıkılan Simba sürgüne gider. Zamanı geldiğinde hakkı olanı almak için geri dönecek ve amcasına yaptıklarının bedelini ödetecektir...

 • 7. Dünyayla Benim Aramda (2022)

  Dünyayla Benim Aramda

  Ünlü bir oyuncu olan sevgilisiyle arasındaki büyük aşkı zamanla yitirmeye başlamış olan İlkin, ilişkisine yabancılaşmıştır. Bir gün, sosyal medyadan açtığı sahte bir hesap ile sevgilisine ulaşır ve adeta kendi elleriyle “sevgilisinin aklını çelebilecek kadın”ı yaratır.

 • 8. Spenser Kanunları izle (2020)

  Spenser Kanunları izle

  Ace Atkins'in 'Wonderland' romanından uyarlanan filmde eski bir polis ve eski bir mahkûm olan Spenser, hapishaden çıktıktan sonra Boston'da iki polisin ölümüyle ilişkili bir komployu açığa çıkarmak için umut vadeden dövüşçü Hawk ile birlik olur.