En iyi 2023 Filmleri Listesi

En iyi 2023 Filmleri Listesi

 • 1. Hızlı ve Öfkeli 10 izle (2023)

  Hızlı ve Öfkeli 10 izle

  Birçok görevde ve imkansız şartlar altında, Dom Toretto ve ailesi yolundaki her düşmanı kurnazlıkla, cesaretle ve sürüş becerileriyle alt ettiler. Şimdiyse, geçmişin gölgelerinden çıkan kan intikamıyla güçlenmiş ve Domun sevdiği her şeyi ve herkesi sonsuza dek yok etmeye kararlı dehşet verici bir tehditle karşı karşıyalar - hayatlarının en ölümcül düşmanıyla. İzlekolik.com farkıyla bu filmi nette ilk olarak izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler.

 • 2. Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü izle (2022)

  Thor 4 Aşk ve Gök Gürültüsü izle

  Thor şimdiye kadar karşılaştığı hiçbir maceraya benzemeyen bir yolculuğa çıkıyor; iç huzur yolculuğuna. Ancak emekliliği, tanrıların yok edilmesini isteyen Gorr the God Butcher olarak bilinen galaktik bir katil tarafından kesintiye uğruyor. Karşılaştığı bu tehditle mücadele etmek için Thor, Kral Valkyrie , Korg ve şaşırtıcı bir şekilde çekici Mjolnir'i “Güçlü Thor” olarak kullanan eski kız arkadaşı Jane Foster'ın yardımına başvuruyor. Birlikte, Gorr the God Butcher’ın intikamının gizemini ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan onu durdurmak için korkunç bir kozmik maceraya atılıyorlar.

 • 3. John Wick 4 izle (2023)

  John Wick 4 izle

  John Wick, konseyi yenmek için kendine bir yol belirler. Ancak, özgürlüğünü kazanmadan önce, dünyadaki güçlü ittifaklarla ve eski arkadaşlarını birer düşmana dönüştüren güçlerle mücadele etmelidir. John Wickin dünyası büyümeye devam ediyor ve riskler her zamankinden çok daha fazla... İzlekolik.com farkıyla bu filmi nette ilk ve tek olarak 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler.

 • 4. Barbie izle - Barbie Filmi (2023)

  Barbie izle - Barbie Filmi

  Barbie, yaşadığı dünyanın koşullarına uymayan bir kadındır. Yaşadığı dünyanın mükemmel kadın imajına uzak olduğunu farkeden Barbie, yaşadığı fantastik dünyadan dışlanır ve kimsenin iletişim kurmak istemediği biri halini alır. Uyum sağlayabileceği bir dünya bulma umuduyla bizim yaşadığımız gerçek dünyaya bir yolculuğa çıkar. Bu yeni dünyada, onu kendi evinde dışlanmış kılan farklılıkları, onu özel kılan avantajlara dönüşür. İzlekolik.com farkıyla bu filmi kesintisiz olarak izleyin.

 • 5. Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1 izle (2023)

  Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1 izle

  Görevimiz Tehlike 7: Ölümcül Hesaplaşma Bölüm 1de, Ethan Hunt (Tom Cruise) ve IMF ekibi şimdiye kadarki en tehlikeli görevlerine atılıyorlar. Görevleri; yanlış ellere geçmeden önce tüm insanlığı tehdit eden korkunç bir silahın izini sürmek. Geleceğin kontrolü ve dünyanın kaderi tehlikedeyken ve Ethanın geçmişinden gelen karanlık güçler yaklaşırken, dünya çapında ölümcül bir yarış başlıyor. Gizemli, her şeye gücü yeten bir düşmanla karşı karşıya kalan Ethan, hiçbir şeyin görevinden daha önemli olamayacağını düşünmek zorunda kalır. En çok değer verdiği kişilerin hayatları bile. İzlekolik.com farkıyla bu filmi kesintisiz ve full olarak izleyin iyi seyirler.

 • 6. Avatar 2 izle (2022)

  Avatar 2 izle

  Avatar 2 izle Avatar'da yaşanan olaylardan birkaç yıl sonra Jake ve Neytiri Pandora'da kendi ailelerini kurmuştur. Ancak onlar evlerini terk etmek zorunda kalır. Bu yüzden Jake ve Neytiri, suyun yüzeri ve altı dahil olmak üzere Pandora'nın dışındaki yerleri keşfetmeye başlar.

 • 7. Transformers 6 Canavarların Yükselişi izle (2023)

  Transformers 6 Canavarların Yükselişi izle

  Film, Dünyada süren Otobotlarla Decepticon’lar arasındaki savaşta yeni bir Transformers türü olan Maximalleri evrene dahil ediyor. İzlekolik.com farkıyla bu filmi nette ilk olarak izlemeni keyfini çıkarın.

 • 8. Black Adam izle (2022)

  Black Adam izle

  Black Adam, antik tanrıların her şeye gücü yeten güçleriyle bahşedildikten yaklaşık 5000 yıl sonra, dünyadaki mezarından kurtulur ve benzersiz adalet biçimini modern dünyaya salmaya hazırdır.