Netflix Yapımı Yerli Diziler

Netflix Yapımı Yerli Diziler

 • 1. Aşk 101 (2020)

  Aşk 101


  Takvimlerin 1998 yılını gösterdiğinde bir lisede geçen hikayede karakterlerimiz;
  Eda: hırçın gözü yükseklerde olan ve kavgacı.
  Sinan: anne ve babasından bulamadığı sevgiyi kendini alkole vurarak geçirmeye çalışan birisi.
  Kerem: babası zengin ve çok ters bir iş adamıdır bu yüzden herkesle kavga eder.
  Osman: kafası hep ticarete ve her durumdan para kazanmaya çalışan iç dünyasına kapalı birisi.
  Işık: hayatını ders çalışmaya adayan ve ailesinin çizdiği kuralların asla dışına çıkmayan bir kız.
  Burcu: okuldaki en sevimli ve herkesi dinleyen akıllı, anlayışlı öğretmen.
  Kemal: kendinden başka kimseyi düşünmeyen ve oldukça sert bir yapıda olan bir başka öğretmen.
  Necdet: Bok Necdet olarak da bilinen okulun müdürü ve okuldaki düzeni bozan Eda, Sinan, Kerem ve Osmanı attırmaya çalışan bir müdür.
  Günün birinde birbirlerinden ayrı zaman geçiren karakterlerimiz Eda, Kerem, Sinan, Osman ve Işık okullarında yapılan bir bilgi yarışmasında Osmanın başlattığı iddia ile birlikte Edanın da katkısıyla Kerem kışkırtılır ve büyük bir kavga çıkar. Çıkan bu büyük kavgada okulun konferans salonu da yanınca okul müdürü Necdet, sorunlu olarak bildiği öğrenciler Eda, Kerem, Sinan ve Osmanı okuldan atmak için öğretmenleri toplar ve oylama yapar. Oylama sonucunda sadece bir öğretmen Burcunun reddettiği oyu ile birlikte oylama düşer. Okuldan atılmayacaklarını anlayan sorunlu öğrenciler Eda, Kerem, Sinan ve Osmana, Burcu öğretmenin tayininin çıkabileceği haberi geldiğinde büyük şok geçirirler. Burcu hocayı okullarında tutmak zorunda kalan öğrenciler çareyi okullarına gelen eski basketbolcu egolu Kemal öğretmen ile Burcu öğretmeni sevgili yapmaktan yana bulurlar. Peki bu durum o kadar kolay olacak mıdır? Yoksa peşlerinden ayrılmayan Necdet başka bir yol bulup Eda, Kerem, Sinan ve Osmanı okuldan attırabilecek midir? İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede ve kesintisiz olarak izlemenin keyfini çıkarın.

 • 2. Erşan Kuneri (2022)

  Erşan Kuneri

  70'ler erotik sinemasında büyük bir başarı yakalayan Erşan Kuneri, farklı türlere de el atmaya karar verir. Kuneri, sektörden partnerleri olan Alev, Altın Oran, Miki Muammer, Seyyal, Kaya Akın, Firdevs ve Payro Kemal ile birlikte farklı film türlerini denemek için harekete geçer.

 • 3. Şahmaran (2023)

  Şahmaran

  Şahmaran izlemeniz için izlekolik.org adresinde Şahmaran dizisi konusu Şahsu, güzeller güzeli çok akıllı ve kendisiyle barışık bir kadındır. Öğretim görevlisi olarak Çukur Ovanın göz bebeği Adanaya gider. Şahsu burada yıllar önce annesini terk eden büyük babasıyla yüzleşmeye karar verir. Burada efsanelere konu olmuş yarı insan yarı yılan olan Şahmaran efsanesinin soyundan gelen Mar isimli bir topluluğun varlığına tanık olur. Marlar, Şahmaran efsanesine inanıp bunu yaşamaktadırlar. Şahsunun, Marlar ile daha da yakınlaşmasıyla birlikte artık kehanet tamamlanmaya yakınlaşır ve çok gizemli olaylar silsilesi birbirleri ardını kovalamaya başlayacaktır. Bu yolculukta büyükbabasından hesap sormak isteyen Şahsu çok farklı maceraların tam da ortasında kalacaktır. Şahsunun, Maran isimli bu gizemli adamla tanışması da olayları çok daha ilginç hale getirecektir. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede ve kesintisiz olarak izlemenin keyfini çıkarın.

 • 4. Pera Palas’ta Gece Yarısı (2022)

  Pera Palas’ta Gece Yarısı

  Mustafa Kemal Atatürkün bir zamanlar gelip kaldığı ve zaman geçirdiği Pera Palas Otelini araştırmak ve haber yapmak için giden Esra, otelin müdürü Ahmetin davete sonrasında otelde bir gece geçirmek ister. Gece yarısı bir anda bir zaman döngüsünün içerisinde kalan Esra, 1900lü yıllara zaman yolculuğu yapmıştır. Kendisini bir anda İstanbulun işgal altında olduğu ve büyük komploların içinde bulan Esra bu büyük denklemi çözüp Mustafa Kemal Atatürke suikast yapmak isteyenleri engellemeye çalışacaktır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 5. Yakamoz S-245 (2022)

  Yakamoz S-245

  Arman hayatı boyunca denizlere olan merakıyla büyümüş birisidir. En sonunda dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu olduğunda bir doğa felaketini araştırmak için ekibiyle birlikte denizaltına geçiş yapar. Arman ve ekibi bu denizaltında hem araştırma yapıp hem de nasıl bir durumun içinde olduklarını çözmeye çalışacaklardır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 6. Arayış (2023)

  Arayış

  Metropol hayatına sıkışmış, hasta, mutsuz ve yolunu kaybetmiş bir ruh olan Nisan, beraber katıldıkları bir şifa seansının ardından ortadan kaybolan arkadaşının izini sürerken şaibeli bir tarikata ulaşır. Tüm şüphelerine karşın tarikatın vaadine kayıtsız kalamayan Nisan, gizemli bir adam olan Tufan’ın peşinden bilinmezliklerle dolu bir maceraya atılır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi kesintisiz ve full olarak izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler.

 • 7. Aktris (2023)

  Aktris

  Yasemin Derin Türkiyenin en meşhur kadın oyuncularından biridir. Ancak yıllardır ikili bir hayat yaşamaktadır. Kendini şöhretiyle kamufle eden Yaseminin bu hiç beklenmedik ikinci hayatı onu sırlarla dolu bir maceranın ortasına sürükler. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi kesintisiz olarak izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler.

 • 8. Uysallar (2022)

  Uysallar

  Oktay, artık orta yaşa geldiğinde hayatının gidişatı yüzünden bunalıma girer ve köklü değişikliklere gitmeye karar verir. Oktay gizli bir punk hayatı yaşamaya başlarken ailesinin diğer fertleri de kendi kriz dolu hayatlarıyla boğuşurlar. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 9. Andropoz (2022)

  Andropoz

  Yusuf, orta yaşlara geldiğinde hayatı bir anda sorgulamaya başlamıştır. Hayatında farklı değişiklikler yapan Yusuf eşi Meryem ve çocukları Akya ile Velihan ile birlikte çok beğendiği sahildeki bir evi almaya karar verir. Fakat bu ev tehlikeli iş adamı Mahmutun evidir. Mahmut, eski eşi ile başı belada olan ve ikiz kızlarını zapt etmeye çalışan bir adamdır. Yusufun bir de kız kardeşi Fadime ve onun tehlikeli kocası Halit vardır. Bütün her şey Yusufun girmiş olduğu Andropoz ile birlikte başlayacak ve bu seyirde devam edecektir. Bu diziyi İzlekolik.com farkıyla 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın iyi seyirler.

 • 10. Zeytin Ağacı (2022)

  Zeytin Ağacı

  Ada, özel bir hastanede doktorluk yaparak eşi Selim ile birlikte hayatına devam etmektedir. Leyla karanlık işler yapan eşi Erdem ve oğlu Sarp ile birlikte yaşamaktadır. Sevgi ise yakalandığı kanser ile mücadele etmeye çalışan bir avukattır. Ada, Leyla ve Sevgi arkadaşlar çocukluktan beri hep birlikte hayatlarını geçirmektedirler. Sevginin değerleri hep yüksek çıkmaktadır ve hiçbir şekilde iyileşme gösteremedikçe arkadaşı Adada ona yardım etmek için elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Günün birinde Sevgi insanlara yardım ettiğini düşündüğü Zaman isimli bir adamdan yardım istemeye Ayvalıka doğru yola çıktığında arkadaşlar Ada ve Leylada onu yalnız bırakmayıp çocukluklarının geçtiği köye dönüş yaparlar. Sevgi burada Zaman bey ile seanslara katıldıkça kendi atalarıyla yüzleşecek ve hikayelerini öğrenecektir. Bu sırada Ada, Zaman beyin dolandırıcı olduğunu düşünüp tekrar İstanbula dönmek istese de eski aşkı Toprak ile karşılaşması tüm olan biteni allak bullak hale getirecektir. Bu sırada Leyla ise eşi Erdemin aranma kararını duyduğunda tüm dünyası başına yıkılacaktır. Ada, Sevgi ve Leyla her geçen gün sorunlarıyla boğulurken Zaman beyin yardımıyla hem kendi geçmişleriyle hem de gelecekte onları bekleyen tüm olgularla yüzleşeceklerdir. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede, kesintisiz ve reklamsız olarak izlemenin keyfini çıkarın.

 • 11. Bir Başkadır (2020)

  Bir Başkadır

  Meryem dinine bağlı dini bütün bir insandır. Meryemin çevresinde geçen hikayede farklı ideolojileri ve hayata bakış açıları farklı olan bir çok karakter olacaktır. Bu karakterler ya yeni bir yola yürümek ya da karmaşık bir geçmişle hesaplaşmak zorunda kalacaklardır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede ve kesintisiz olarak izlemenin keyfini çıkarın.

 • 12. Terzi (2023)

  Terzi

  Terzi dizisi tüm bölümleri ile izlekolik.org adresindeÜnlü terzi Peyami, en iyi dostunun müstakbel eşi için gelinlik dikmektedir. Ama hiç görmediği bu kız beklenmedik şekilde hayatına girince, Peyami’nin sırlarına bir yenisi eklenir.