Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken Diziler

Ölmeden Önce Mutlaka İzlenmesi Gereken Diziler

 • 1. Mr. Robot (2015)

  Mr. Robot

  Gündüz yazılım güvenliği şirketinde çalışan geceleri ise sanal evrenin kahramanı olan Elliot'ın heyecan dolu dünyasına giriş yapmaya hazır olun! Merak uyandıran senaryosuyla başarılı bir psikolojik gerilim olan dizide, başroldeki Rami Malek'e Mr.Robot rolünde ünlü aktör Christian Slater eşlik ediyor.

 • 2. See (2019)

  See

  Günümüzden çok uzak yıllarda Baba Voss ve kabilesi kör şekilde yaşamaktadırlar. Öyle ki hiç kimse görme yeteneğine sahip değildir. İnsanlar farklı duyu organlarıyla hayatta kalmayı başarmış ve üstün his, ses alma gibi yetenekler ile birlikte bir şekilde yine de hayatlarını devam ettirmeyi başarmışlardır. Kabilenin en güçlüsü olan Baba Vossun günün birinde çocukları dünyaya geldiğinde çocukların görme yeteneklerinin olmasıyla birlikte tüm dengeler alt üst olacaktır. İzlekolik.com farkıyla bu diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 3. The Witcher (2019)

  The Witcher

  The Witcher Dizisi izlekolik.org Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

 • 4. Peaky Blinders (2013)

  Peaky Blinders

  Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı faaliyet gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin şehre gelmesine vesile olurlar.

 • 5. Breaking Bad (2008)

  Breaking Bad

  Walter White, eşi Skyler White ve oğlu Walter White Jr. ile birlikte Kimya öğretmeni olarak hayatını monoton şekilde yaşamaktadır. Günün birinde okulundan atılan eski öğrencisi Jesse Pinkmanın uyuşturucu kullandığını ve satışında yer aldığını öğrenir. Walter White geçinmeleri için Part Time işlerine gittiği bir zamanlarda yaşadığı rahatsızlıklar sebebiyle doktora gider. Kanser olduğunu öğrenen Walter Whiteın aklına sadece ailesi geldiğinde kendisinden sonra ailesinin çok daha iyi hayat yaşaması fikri gelir. Walter White eski öğrencisi Jesse Pinkmana ulaşıp birlikte uyuşturucu işinden para kazanma fikrini ortaya attığında uyuşturucu sektöründeki diğer baronların hedefi haline gelecektir. Hedef haline gelen Walter White tüm rakiplerini zekasıyla alt etmeye çalışıp aynı zamanda ailesinin saadeti için para biriktirmeye çalışacaktır. İzlekolik.com farkıyla günümüz tarihine kadar çıkmış olan en iyi diziyi 4K kalitede izlemenin keyfini çıkarın.

 • 6. Game of Thrones (2011)

  Game of Thrones

  Game of Thrones efsane dizinin tüm bölümleri izlekolik.org adresinde Game of Thrones türkçe dublaj Game of Thrones altyazılı orjinal dilinde elinizin altında Krallık dediğin savaşsız olur mu? En güçlü krallığı kurup, huzuru sağlamış olsan bile bu gücü elinde nasıl koruyacaksın? Burada yanlış yapana yer yok, affetmek yok. Kuzey Krallığının hükümdarı Lord Ned Stark, uzun ve zorlu savaşlardan sonra anayurduna dönüp krallığını bütünlük içerisinde tutmayı başarmıştır. Kral Robert Baratheon ile yıllarca omuz omuza çarpışan ve Baratheonun kral olmasını sağlayan Ned Starkın tek istediği kuzey sınırlarını koruyan krallığında ailesiyle ve halkıyla yaşamaktır. Fakat suyun öte yanında kendi topraklarından ve krallığından kovulduğunu iddia eden Viserys Targaryen , kız kardeşi Daenerysi barbar kavimlerin başı Han Drogoya vererek, güç birliği planları yapmaktadır. Tahtını büyük bir iştahla geri isteyen ama kraliyet oyunlarından habersiz olan Viserysin planları Kral Baratheona ulaşır. Savaş alanında büyük cengaver olan ama ülke ve aile yönetiminde aynı başarıyı tutturamayan Baratheonun tamamen güvenebileceği ve her yanlış hamlesini arkasından toplayacak yeni bir sağ kola ihtiyacı vardır. Kuzeyin Lordu Ned Stark bu görev için seçilen tek aday isimdir. Kış yaklaşıyor... Hanedan entrikaları, kapılı kapılar ardında dönen oyunlar, birilerinin kuyusunu kazmak için düşmanın koynuna girmekten çekinmeyen kadınlar, kardeşler arası çekişmeler, dışlanmalar... Hepsi tek bir hedef için: Taht kavgası..

 • 7. House of the Dragon (2022)

  House of the Dragon

  House of the Dragon tüm bölümleri hd kalitesinde 1080p olarak izlekolik.org adresinde Game Of Thrones dizisinin spin-off projesi olan House of the Dragon, Targaryen Hanesinin hikayesini konu ediyor. Game Of Thronesda yaşananlardan 300 yıl öncesinin aktarılacağı dizi, George R. R. Martinin Fire & Blood kitabından uyarlanıyor.

 • 8. Black Mirror (2011)

  Black Mirror

  Black Mirror izlekolik.org Bu bilimkurgu antolojisi dizisi, insanlığın en görkemli buluşlarının ve en karanlık içgüdülerinin zıtlaştığı karmaşık ve teknolojiyle dolu bir yakın geleceği konu alıyor.